Jak czyścić czarne baterie?

Jak czyścić czarne baterie?

2019-06-18 15:47:45

Matowoczarne baterie Deante nie tylko przyciągają wzrok, ale są też trwałe i odporne na wieloletnie użytkowanie. Zawdzięczają to innowacyjnej technologii wykonania matowej powłoki. Jak należy je czyścić?

Szlachetna matowoczarna powłoka jest nanoszona w procesie galwanizacji, a nie malowania, jak to się spotyka najczęściej. Dzięki temu jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia i wyjątkowo gładka. Oddziałuje na wszystkie zmysły: jest miła w dotyku i ciekawie kontrastuje z innymi elementami wyposażenia. Czarne baterie Deante efektownie się prezentują pomimo upływu czasu i będą ozdobą kuchni i łazienki przez wiele lat.

 

Czyszczenie czarnych baterii

Wiele osób pyta, czy czarne baterie są trudniejsze do czyszczenia niż chromowane. W przypadku baterii Deante odpowiedź brzmi: nie. Bieżąca dbałość jest konieczna w przypadku każdego urządzenia czy sprzętu, niezależnie od materiału, z którego został on wykonany. Do armatury Deante polecamy Preparat do czyszczenia łazienki, który jest skuteczny w walce z zabrudzeniami, a jednocześnie delikatny dla powierzchni.

jak czyścić czarne baterie

Preparat usuwa naloty mydlane i osad z kamienia, a w łazience pozostawia przyjemny zapach. Produkt jest biodegradowalny, nie zawiera APEO, kwasu solnego i aldehydów. Można go stosować również w domach wyposażonych w przydomową oczyszczalnię ścieków. Rekomendowany jest do armatury łazienkowej i kuchennej, kabin prysznicowych, wanien, ale również zlewozmywaków i innych sprzętów.

Preparaty Deante do czyszczenia łazienki
Preparaty Deante do czyszczenia łazienki

Jakość na pierwszym miejscu

Wybierając czarne baterie pamiętajmy, że oprócz wyglądu, kluczowa jest ich jakość i wygoda podczas codziennego użytkowania. Pamiętaliśmy o tym projektując baterie Deante, przykładając wagę do każdego szczegółu i wielokrotnie testując nowe rozwiązania. Dzięki temu mamy pewność, że nasza armatura będzie służyć przez wiele lat. Jako renomowany producent potwierdzamy to wieloletnią gwarancją.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat