Kabiny prysznicowe

wszystkie kategorie

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe marki Deante to gwarancja wysokiej jakości, starannego wykończenia i najlepszych rozwiązań technologicznych. Dzięki zastosowaniu szeregu systemów maskujących i uszczelniających użytkowanie jest komfortowe, a utrzymanie w czystości – bardzo łatwe. Szeroka oferta kabin o różnych kształtach i rozmiarach pozwoli na znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla każdej łazienki. Deante proponuje kabiny kwadratowe, prostokątne, półokrągłe, walk-in oraz drzwi wnękowe. Od minimalistycznych, po tradycyjne.

Do produkcji wszystkich naszych kabin używamy bezpiecznego szkła hartowanego, atestowanego w Polsce przez Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych.

Niektóre modele zostały pokryte powłoką Active Cover, czyli specjalną powłoką hydrofobową, która odpycha wodę od powierzchni szyby, a dzięki temu chroni ją przed zabrudzeniem i odkładaniem się osadu wapiennego. Powłoka jest scalana z szybą w procesie wytapiania szkła, co gwarantuje jej długą trwałość. Dostępna jest w wybranych modelach kabin, na szkle transparentnym.

Poszczególne części kabin są estetycznie i praktycznie pakowane, w kolejności, w jakiej będą wykorzystywane podczas montażu. Drobne części montażowe znajdują się w specjalnym blistrze – kompletne i gotowe do użycia. Kabiny prysznicowe marki Deante to produkty funkcjonalne, bezpieczne i proste w montażu. Na wszystkie kabiny i brodziki udzielamy 2-letniej gwarancji, z kolei odpływy liniowe obejmujemy 10-letnim okresem gwarancyjnym.

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat