Systemy podtynkowe

Pomocne artykuły

Zalety

Produkty instalowane w łazience muszą spełnić wiele kryteriów. W końcu muszą spełniać wysokie oczekiwania wszystkich domowników. Elementy podtynkowe to idealne połączenie modnego wzornictwa, kompaktowych rozmiarów, wygody użytkowania i jakości.

Czytaj więcej

Pielęgnacja

Urządzając łazienkę marzeń pragniemy, aby nic nie odciągało uwagi od detali. Produkty podtynkowe pozwalają stworzyć nowoczesną aranżację łazienkową, w której ukrywa się wszystkie rury i przyłącza. Na zewnątrz pozostają jedynie elementy chromowane, pełniące funkcję subtelnych ozdób.

Czytaj więcej

Montaż

Jak przygotować się do montażu elementów podtynkowych? Na jakich wysokościach powinny być zamontowane poszczególne sprzęty? Jak można zestawiać pojedyncze elementy, aby uzyskać różne konfiguracje? Podpowiadamy, jak prawidłowo instalować produkty podtynkowe.

Czytaj więcej

BOX podtynkowy

BOX podtynkowy marki Deante to uniwersalne i elastyczne rozwiązanie podtynkowe.


BOX składa się z trzech części: obudowy i mosiężnego korpusu, które instaluje się w ścianie oraz elementów zewnętrznych, montowanych na niej. Element naścienny wybierasz osobno, więc decyzję odnośnie jego wyglądu możesz podjąć nawet długi czas po zakończeniu prac remontowych.


  Zobacz więcej

Prawidłowy montaż elementów podtynkowych

2 źródła wypływu wody

Bateria podtynkowa z przełącznikiem funkcji/
BOX mieszaczowy lub termostatyczny

1 źródło wypływu wody

Bateria podtynkowa bez przełącznika funkcji/
BOX termostatyczny

2 źródła wypływu wody

Bateria podtynkowa z przełącznikiem funkcji/
BOX mieszaczowy lub termostatyczny

3 źródła wypływu wody

Bateria podtynkowa z przełącznikiem funkcji/
BOX mieszaczowy lub termostatyczny

Co warto wiedzieć o elementach podtynkowych?

Instalacja systemu podtynkowego pozwala na większą swobodę niż montaż tradycyjnej armatury. Materiały poradnikowe pomogą maksymalnie wykorzystać możliwości naszych produktów.

Pobierz katalog


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat