Lusterko do zadań specjalnych, czyli nowość od Deante: magnetyczne lusterko kosmetyczne ROUND

Lustro - spoglądamy w nie podczas porannej i wieczornej toalety, ale także kilkukrotnie w ciągu dnia, gdy chcemy sprawdzić, czy nasz wygląd jest perfekcyjny. A jeśli o perfekcji mowa, to jakie powinno być idealne lusterko? W Deante zadaliśmy sobie to pytanie, a odpowiedzią na nie jest najnowsze magnetyczne lusterko kosmetyczne ROUND ze światłem LED.

Lustra mamy w przedpokoju, sypialni, łazience…. otoczeni przez nie, ciekawi swojego wyglądu przeglądamy się w nich dłuższe chwile, a czasami zerkamy tylko ukradkiem. Wydawać się może, że lustro to taki „zwykły” przedmiot, ale gdy dodamy do niego kilka funkcji i nowoczesnych rozwiązań, staje się lusterkiem do zadań specjalnych, które każdy chciałby mieć w swoim domu.

Lusterko kosmetyczne do makijażu z podświetleniem

Lusterko kosmetyczne do makijażu musi sprawdzać się na wielu płaszczyznach. Zarówno poranna toaleta, zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarz, a także makijaż codzienny oraz na wyjątkowe wyjścia wymagają dobrego oświetlenia, odpowiedniego powiększenia, niejednokrotnie również możliwości zmiany położenia, a nawet przenoszenia z łazienki do bardziej komfortowego miejsca.

Wyjątkowość lusterka magnetycznego ROUND rozpoczyna się już w momencie uruchomienia podświetlenia - można je włączyć nie tylko za pomocą dotyku, ale również gestu ręką, co pozwala zniwelować ślady odcisków palców na powierzchni zwierciadła. Precyzyjne czynności kosmetyczne przy użyciu lusterka ROUND nie stanowią wyzwania, ponieważ lustro powiększa aż trzykrotnie. Warto dodać, że podświetlane lusterko ROUND sprawdza się świetnie przy makijażu, gdyż posiada dwa różne typy światła – zimne, które posłuży do robienia makijażu dziennego, a także ciepłe, które ułatwi wykonywanie wieczornego make-up'u. Możliwość dostosowania barwy światła do pory dnia pozwala uniknąć sytuacji, w których makijaż wygląda zupełnie inaczej w odbiciu lusterka niż w rzeczywistości. Co więcej, diody LED są równomierne rozłożone, co pozwala na jeszcze lepsze oświetlenie twarzy. Powiększające, podświetlane i przenośne – te trzy cechy sprawiają, że magnetyczne lusterko kosmetyczne ROUND staje się po prostu niezastąpione.

Wielozadaniowe lusterko LED do golenia

ROUND to również idealne lusterko do golenia, trymowania brody, a także wielu męskich zabiegów pielęgnacyjnych, w których dobre oświetlenie, odpowiednie powiększenie czy możliwość zmiany położenia są kluczowe dla uzyskania idealnego efektu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni docenią lusterko za swoją unikatową magię przyciągania. Jest ona możliwa dzięki dołączonym w komplecie dwóm metalowym blaszkom o długości 10 cm i 30 cm. Blaszki można przymocować w dwóch różnych pomieszczeniach i przenosić lusterko tam, gdzie akurat będzie używane. Wedle uznania może być to zarówno łazienka, jak i zupełnie inne miejsce. Blaszkę wystarczy po prostu przymocować do gładkiej powierzchni bez użycia dodatkowych narzędzi i w dowolnie wybranym położeniu. Fakt, że jest odczepiane, czyni go również nieocenionym towarzyszem podróży oraz służbowych delegacji – magnetyczne właściwości pozwolą przymocować lusterko do innych powierzchni, na które działa przyciąganie magnesu (np. grzejnik łazienkowy czy metalowa futryna drzwi). W pełni naładowany, za pomocą USB typu C, wbudowany w lustro akumulator wystarcza na 4-6 tyg użytkowania, dzięki temu nie musimy się martwić o dostęp do źródła prądu.

Wyjątkowy design

Design jest dla nas wyznacznikiem jakości, dlatego zawsze pamiętamy, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne dla oka. Nie inaczej jest w przypadku lusterka ROUND, którego cechy nie kończą się jedynie na czysto praktycznych walorach. Design zwierciadła został maksymalnie uproszczony i sprowadza się do klasycznej, okrągłej formy zwieńczonej świecącym ringiem - ten minimalizm nie odbiera mu jednak charakteru. Lusterko magnetyczne ROUND najlepiej prezentuje się po przymocowaniu na drugie, większe zwierciadło. W tej kompozycji lusterko kosmetyczne świetnie wpasowuje się w nowoczesne aranżacje łazienek i pozwala w pełni zadziałać magii przyciągania.

ROUND to rewolucyjny gadżet, który łączy w sobie nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania. A gdzie można kupić lusterko kosmetyczne ROUND? Oczywiście znajdziecie je u dystrybutorów produktów Deante na terenie całego kraju.