Seria:

Aerator redukujący przepływ wody do 3,8 l/min

Gdzie kupić? Kup Teraz

Dostępne opcje:

Dodatkowe informacje

  • Gwint zewnętrzny M24
  • Redukuje przepływ wody do 3,8 l/min

Artykuły powiązane

Części zamienne

Znajdź najbliższy salon w Twojej okolicy

Cechy wybranego produktu

  • oszczednosc_wody.jpgOszczędność wody

Opis produktu

capella-krawedzie

Oszczędzanie wody jest łatwe!

Wiele osób chciałoby zacząć oszczędzać wodę, ale nie bardzo wie, jak się do tego zabrać. Tymczasem okazuje się, że najprostsze sposoby są najlepsze. Podstawową rzeczą, która nie wymaga od nas wysiłku, jest zamontowanie w baterii aeratora redukującego przepływ.

Co to jest aerator?

Aerator to niewielkie siteczko, które umieszcza się u wylotu kranu. Jego konstrukcja sprawia, że przy tej samej intensywności strumienia z baterii wypływa mniejsza ilość wody. Jak to się dzieje? W kanalikach wewnątrz aeratora woda miesza się z bąbelkami powietrza, czyli inaczej mówiąc napowietrza się. Taki napowietrzony strumień jest miękki i nie rozchlapuje się na boki. W zależności od potrzeb, możemy zastosować aerator ograniczający przepływ do 4,5 litrów na minutę, 3,8, a nawet do 1,9 l/min. Nie musimy pamiętać o codziennym oszczędzaniu wody – aerator zrobi to za nas!

Ile mogę zaoszczędzić?

Standardowa bateria kuchenna może mieć przepływ od 4 do nawet 20 litrów na minutę. Redukcja przepływu aeratorem do ok. 3 czy 4 litrów na minutę oznacza nawet ponad pięciokrotną oszczędność! Oszczędność wody, czyli korzyść dla środowiska naturalnego. Ale też wymierną korzyść dla naszego portfela, w postaci niższych rachunków za wodę i ścieki!

Jaki aerator wybrać?

Jeśli chcemy radykalnie zmniejszyć wydatki na wodę, wybierzmy aerator z przepływem 1,9 l/min. Taki przepływ doskonale sprawdzi się podczas mycia rąk i zębów, czy płukania owoców. Jeśli planujemy napełniać duże naczynia, lepszy będzie aerator o przepływie 4,5 l/min.

Jak go zamontować?

Za pomocą klucza odkręć aerator zainstalowany w wylewce baterii. Zamontuj nowy aerator redukujący przepływ i dokładnie go dokręć. Gotowe!


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat