Brodziki do kabin

Zapewniamy szeroki wybór brodzików w różnych kształtach: tych dopasowanych do kwadratowych i półokrągłych kabin prysznicowych. Standardowy, kanciasty kształt idealnie komponuje się z innymi meblami łazienkowymi, tworząc spójną całość.

Jaki brodzik wybrać?

Brodziki półokrągłe Deante pasują z kolei wizualnie do większości łazienek o małych gabarytach. W ofercie są różne rozmiary i głębokości brodzików. Bardzo płytkie, często nieprzekraczające 30 mm wysokości od podłogi, dobrze się prezentują w nowoczesnych wnętrzach. Brodziki głębokie to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które mogą wykorzystać ich dodatkowe zastosowanie.

Brodziki w ofercie Deante

Wszystkie brodziki Deante wykonane są z lekkiego akrylu, który pozwala na zachowanie połysku i trwałego koloru. Są wygodne, a ich mała powierzchnia ułatwia codzienne czyszczenie. Atutem są występy przeciwpoślizgowe lub regulowane nóżki w wybranych zestawach, które zwiększają komfort kąpieli.

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat