Drzwi i systemy kabinowe

wszystkie kategorie

Drzwi prysznicowe i systemy kabinowe

Cechy systemów kabinowych Deante to m.in. łatwy montaż, maskowanie elementów montażowych, czy ciche domknięcie.

Drzwi prysznicowe w ofercie Deante

W ofercie są drzwi przesuwne, składane oraz uchylne. Drzwi przesuwne składają się z dwóch skrzydeł i rozsuwają się w jedną stronę na specjalnych rolkach. Są praktyczne i pozwalają oszczędzić miejsce, ponieważ ich ruch odbywa się wzdłuż ścianki. Drzwi składane są najczęściej montowane w kabinach prysznicowych wnękowych lub narożnych. Gwarancję przed zachlapaniem łazienki wodą zapewniają gumowe uszczelki , które domykają skrzydła. Montaż prawo i lewo – stronny. Tradycyjne drzwi uchylne zapewniają szerokie i wygodne wejście.

Nowoczesne drzwi przysznicowe

W ofercie Deante występują jako jednoskrzydłowe z możliwością instalacji z prawej lub lewej strony. Tego typu drzwi są często wybierane przez miłośników nowatorskich rozwiązań. Wszystkie produkty wykonane są z bezpiecznego i wygodnego w użytkowaniu szkła hartowanego. Praktyczność tego materiału przejawia się przede wszystkim w łatwym czyszczeniu. Systemy natryskowe Deante stwarzają szereg możliwości aranżacyjnych i idealnie komponują się z nowoczesnymi wnetrzami. Dzięki nim możecie Państwo uzyskać kabinę o dowolnym rozmiarze i kształcie.

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat