Zlewozmywaki granitowe

wszystkie kategorie

Zlewozmywaki granitowe

Zlewozmywaki granitowe są piękne, modne i funkcjonalne. Wpisują się praktycznie w każdy wystrój wnętrza kuchennego, efektowanie dopełniając aranżację. W ofercie marki Deante znajdziecie Państwo zlewozmywaki granitowe kwadratowe, prostokątne, okrągłe, jedno lub wielokomorowe, w pięciu różnych wariantach kolorystycznych. Do wyboru grafit, piasek, grafit metalik, szary metalik oraz alabaster. Większość można montować z ociekaczem po lewej lub prawej stronie.

Trwałe i odporne zlewozmywaki granitowe

Zlewozmywaki granitowe Deante powstają z mieszanki, zawierającej idealne proporcje gresogranitu i żywicy, która ma wpływ na twardość i elastyczność produktów. Z tego powodu cechuje je niezwykła trwałość, oporność na zarysowania, zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny, co potwierdza 18-letnia gwarancja użytkowania. Wyposażone są w 3,5 calowy odpływ oraz syfon z możliwością montażu pralki lub zmywarki. Aby cieszyć się pięknym wyglądem zlewu kuchennego, należy o niego dbać w odpowiedni sposób. Do podstawowych czynności pielęgnacyjnych trzeba zaliczyć codzienne mycie zlewozmywaka płynem do mycia naczyń i wycieranie do sucha. Oprócz tego można stosować specjalistyczne preparaty do impregnacji powierzchni zlewozmywaków. Potwierdzeniem świetnego designu są licznie zdobywane nagrody.

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat