Zlewozmywaki stalowe

wszystkie kategorie

Zlewy Kuchenne

Zlewozmywak kuchenny to punkt wyjścia do stworzenia idealnej kuchni. Najważniejszą rolą użytkową zlewu jest utrzymanie higieny żywności, a także porządku. Oprócz tego zlewozmywak musi posiadać walory dekoracyjne. W połączeniu z innymi elementami aranżacyjnymi, stanowią pewną całość, która decyduje o ogólnym charakterze pomieszczenia.

Szeroka oferta zlewów kuchennych

Deante stara się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów w obydwu aspektach, dając różne możliwości wyboru odpowiedniego zlewu. Kwadratowe, okrągłe, prostokątne, wpuszczane, podwieszane lub na równi z blatem, z ociekaczem albo bez. Firma dba o to, aby zlewy były ozdobą kuchni, a jednocześnie zapewniały komfort i pełną funkcjonalność.

Nowoczesne zlewy do kuchni

Oprócz tradycyjnych model zlewozmywaków, w ofercie Deante można także znaleźć stalowe podwieszane komory, czyli idealne rozwiązanie dla nietypowych wnętrz. Modele nie posiadają ociekaczy, przez co zajmują bardzo małą powierzchnię. Można je montować w wyspach kuchennych, jako podstawowy lub dodatkowy zlewozmywak używany do prac kuchennych, jak mycia i płukania warzyw czy owoców. Komory przeznaczone są dla osób, które zdecydowały się na instalację zmywarki i nie potrzebują dużego zlewozmywaka do mycia naczyń. Wszystkie produkty są wykonane z jednej z najbardziej szlachetnych gatunkowo stali gwarantującej nierdzewność oraz wysoką odporność na kwasy stosowane w kuchni. Co więcej, materiał ten nie przyjmuje zapachów.

Montaż zlewu kuchennego

Wszystkie modele zlewozmywaków są wyposażone w 3,5 calowy odpływ, kompletny osprzęt oraz elementy niezbędne do prawidłowego montażu. Wśród modeli można wybrać zarówno pasujące do kuchni bardzo nowoczesnych jak również te, które będą odpowiednie do tradycyjnych wnętrz. Do wyboru zlewozmywaki błyszczące i ze strukturą lnu, zwaną inaczej dekorem. Zlewozmywaki można montować z ociekaczem po lewej lub prawej stronie.

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat