SERIA ARNIKA
- inspirowana hygge -

TRADYCJA VS. NOWOCZESNOŚĆ

Arnika to połączenie tradycyjnych baterii z nowatorskim kształtem. Wygodne pokrętła zamiast standardowej dźwigni są wygodne w użytkowaniu, a obła bryła jest łatwa do utrzymania w czystości.

ZOBACZ SERIĘ

CODZIENNA WYGODA

Baterie umywalkowa i wannowa Arnika posiadają silikonowe aeratory, które napowietrzają wodę. Ich miękką powierzchnię wystarczy delikatnie przetrzeć, aby usunąć nagromadzony osad wapienny.

ZOBACZ SERIĘ

Hygge (czyt. hugge) to duński klucz do szczęścia. Pod tym pojęciem kryją się codzienne domowe rytuały. Wolisz kojący prysznic, gorącą kąpiel, ciepłe światło świec, aromatyczny zapach olejków eterycznych, a może masaż dłoni pod strumieniem ciepłej wody? Wybór należy do Ciebie.

ŁAZIENKA IDEALNA

Arnika to rodzina armatury łazienkowej stworzona w duchu hygge, czyli zgodnie z duńską sztuką szczęścia. Jedną z zasad hygge jest zaaranżowanie miejsca codziennego relaksu, np. w łazience i znalezienie chwili dla siebie.

SERIA PROJEKTOWANA

Kolekcja Arnika, zarojektowana przez Małgorzatę Płoskońską, wyróżnia się harmonijną formą i funkcjonalnością. Produkty z serii pozwolą stworzyć prywatną przystań, dającą poczucie spokoju i zadowolenia.

Materiały multimedialne

Dlaczego arnika?

 • tylko w wybranych salonach

  Seria dostępna tylko w wyselekcjonowanych przez nas salonach

 • wygodne pokrętła

  Wygodne i praktyczne pokrętła zamiast tradycyjnej dźwigni

 • łatwa do utrzymania w czystości

  Dzięki obłym kształtom łatwa do utrzymania w czystości

 • produkt projektowany

  Przy projektowaniu skupiliśmy się na połączeniu wartości funkcjonalnych i estetycznych

Katalog ARNIKA

Projektantka

Małgorzata Płoskońskaautorka serii Arnika, inspirowanej stylem hygge

Inspirujące dla mnie jest wszystko co nas otacza, szczególnie człowiek, jego zachowania, mentalność, sposób życia i potrzeby. Najszczęśliwsi ludzie na świecie – Duńczycy upatrują swojego klucza do szczęścia w zjawisku zwanym hygge. Pod tym pojęciem kryje się wszystko, co wprawia nas w dobry nastrój – błogość, relaks i niespieszna radość z każdej chwili.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat