O projekcie

Hiacynt to autorska kolekcja zaprojektowana
z dbałością o najmniejszy szczegół. Twórczyni serii, Małgorzacie Płoskońskiej, udało się połączyć nowoczesny design z nutą ponadczasowości. Baterie Hiacynt są jak elegancka i zarazem subtelna biżuteria dla domu, której kształty nadadzą blask łazienkowym wnętrzom.

25 lat

W 2015 roku firma Deante świętowała 25-lecie działalności. Wprowadzenie najnowszej kolekcji Hiacynt było punktem kulminacyjnym srebrnego jubileuszu marki.

O kolekcji Hiacynt

Modele umywalkowe i bidetowy posiadają wygodne korki typu click-clack, pozwalające w łatwy sposób otwierać i zamykać odpływ wody. Dodatkowo, baterie umywalkowe zostały wyposażone w system eco-click, czyli funkcję dwustopniowego otwierania dźwigni, redukującą zużycie wody do 50%.

Małgorzata Płoskońska

Absolwentka Wzornictwa i Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektując skupia się na połączeniu wartości funkcjonalnych i estetycznych produktu. Obszarem, do którego ma szczególne zamiłowanie jest tworzenie elementów wyposażenia łazienki.

Seria Hiacynt od Deante

Wprowadzenie kolekcji Hiacynt to punkt kulminacyjny srebrnego jubileuszu firmy.
Autorska kolekcja została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół.

O Deante

Od ponad ćwierćwiecza spełniamy marzenia tych, którzy pragną urządzić w swoich domach modne i funkcjonalne kuchnie i łazienki. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne, zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Nasza marka powstała w okresie przemian ustrojowych, zmieniając się wraz z ewoluującymi potrzebami i gustami Polaków.

Podczas ponad 25-letniej działalności wprowadziliśmy setki modeli. Od tego czasu ponad 18 mln produktów zagościło w polskich domach.

  Zobacz katalog produktów

Deante to firma z polskim kapitałem. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi - centrum Polski. W grupie firm Deante znajduje się między innymi nowoczesna fabryka w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie powstają wysokiej klasy zlewozmywaki granitowe.

  Zobacz film z produkcji zlewozmywaków

Dokładamy starań, aby oferowane produkty wyróżniały się wysoką jakością, przejawiającą się zarówno w postaci ciekawego wzornictwa, jak i długiej żywotności produktów.

  Zobacz katalog produktów

Pilnie śledzimy nowinki z branży wyposażenia wnętrz. Dzięki temu możemy wprowadzać produkty, które spełniają estetyczne i funkcjonalne wymagania klientów. Produkty Deante są prezentowane w ramach najważniejszych imprez branżowych. Podczas Łódź Design Festival 2014 pokazaliśmy najnowsze produkty w aranżacji inspirowanej naturą.

  Zobacz katalog produktów

Nasze produkty można znaleźć w dobrych salonach kuchennych i łazienkowych na terenie całego kraju. Marka Deante jest obecna w ponad 200 punktach sprzedaży na ponad 2000 mkw. powierzchni

  Znajdź swój salon z produktami Deante

Współpracujemy z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności możemy włączać do naszej oferty ciekawe wzorniczo i innowacyjne produkty. Nasze kolekcje są wyróżniane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, Dobry Wzór, PRODECO, Złote Ville, Diament Meblarstwa.

  Zobacz katalog produktów

Deante w liczbach

25 lat doświadczenia
18mln+ sprzedanych produktów
200+ salonów sprzedaży
100% polskiego kapitału

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat