Umywalkowe

wszystkie kategorie

Baterie Umywalkowe

Nasze baterie umywalkowe to przede wszystkim oryginalne kształty i unikalne projekty. Dzięki temu każdy znajdzie w ofercie Deante produkt dla siebie, niezależnie od aranżacji łazienki. Chcąc sprostać stale rosnącym oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy propozycje dla miłośników surowego minimalizmu, czyli baterie umywalkowe oparte na mocnych, geometrycznych i kanciastych bryłach. Ci, którzy preferują wnętrza bardziej subtelne, również wybiorą coś dla siebie.

Szeroka oferta baterii umywalkowych

W naszej ofercie znajdują się bowiem propozycje wyróżniające się delikatnymi, organicznymi formami. Wszystkim ceniącym aspekt ekologiczny polecamy modele wyposażone w system eco-click, czyli funkcję dwustopniowego otwierania dźwigni, redukującą zużycie wody nawet do 50%. Do wyboru są baterie sztorcowe, ścienne, wolnostojące, jedno bądź dwu – uchwytowe, niskie bądź z podwyższonym korpusem. Szeroka oferta pozwala na wybranie baterii kierując się także ergonomią wylewki, która będzie najbardziej pasować do umywalki.

Wybór baterii umywalkowej – o czym należy pamiętać?

Baterie do umywalki mogą być klasyczne obrotowe, kaskadowe o szerszym strumieniu wody lub bezdotykowe. Standardem są baterie mieszaczowe, ale dbając o środowisko uzupełnialiśmy naszą ofertę o termostatyczne i sensorowe. Niektóre modele baterii umywalkowych występują w kilku propozycjach kolorystycznych. Wszystkie baterie łazienkowe są objęte wieloletnią gwarancją, co potwierdza ich wysoką jakość.

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat