Kategorie

Filtry

Kolor / Wykończenie

Seria

Rodzaj baterii

Sposób montażu

Korek w zestawie

Cena

Baterie umywalkowe – stojące i podtynkowe - Deante

Szeroki wybór baterii umywalkowych - elegancki i oryginalny design. Kolory do wyboru: czarny, mosiądz, titanium, złoty. Sprawdź ofertę Deante.

Najważniejsze kryteria doboru odpowiedniej baterii umywalkowej

Baterie umywalkowe to szeroka oferta skrojona z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. Dlatego urządzając łazienkę, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie: bateria umywalkowa ścienna, bateria umywalkowa stojąca, czy może bateria podtynkowa umywalkowa? Czym się kierować przy wyborze baterii? Sposób montażu to podstawa. Kolejne kwestie dotyczą materiału, wykończenia, kształtu, ilości uchwytów, dodatków typu: wydłużona wylewka, podłączenie na wąż czy korek do umywalki w zestawie. Na uwagę zasługuje też bateria umywalkowa bezdotykowa, która jest szczególnie polecana w miejscach publicznych, ale także w domach osób, dla których higiena i oszczędność wody są priorytetem.

Jaki rodzaj baterii wybrać - ścienna, podtynkowa czy klasyczna stojąca?

Baterie umywalkowe powinny być przede wszystkim dopasowane do rodzaju posiadanej umywalki. W przypadku modnej umywalki nablatowej najlepiej sprawdzi się bateria umywalkowa wysoka, która zapewni komfort użytkowania. Z kolei przy dużej głębokiej misce bardzo dobrze prezentują się baterie ścienne umywalkowe, aktualnie bardzo modne eleganckie modele podtynkowe. Ich minimalistyczna forma wpisuje się w nowoczesny design, a przy tym ułatwia sprzątanie. Montaż baterii umywalkowej podtynkowej jest nieco bardziej wymagający, lecz wart efektu. Gdy umywalka ma szeroki rant, zwróć uwagę, by bateria umywalkowa stojąca z długą wylewką pozwalała wodzie zlatywać bezpośrednio do miski.

Bateria łazienkowa - wygląd, wygoda i odpowiednia kolorystyka

Wśród dostępnych modeli znajdziesz bardzo duży wybór kształtów, form oraz kolorystycznych wykończeń baterii umywalkowych. Wśród nich na uwagę zasługuje bateria umywalkowa czarna, która wpisuje się w najmodniejsze aranżacje łazienek i zawsze dobrze wygląda. Bateria umywalkowa podtynkowa czarna to prawdziwy hit w łazienkach, w których króluje drewno, czerń oraz kamień.

Bateria umywalkowa złota to propozycja dla miłośników stylu industrialnego, loftowego lub glamour na wysoki połysk. Bateria umywalkowa retro dwuuchwytowa z długą wylewką, wykonana np. z mosiądzu pięknie podkreśli wyjątkowy charakter łazienek retro, boho oraz rustykalnych. Tradycyjne baterie umywalkowe chromowane to rozwiązanie uniwersalne, które zawsze się sprawdzi. Aby zachować spójność, dobrze jest wybrać pełen zestaw baterii łazienkowych z jednej kolekcji.

Bateria łazienkowa z korkiem dopasowana wyglądem do całości zestawu

Jeśli chcesz korzystać ze swojego zlewu jak z miski, planujesz w ten sposób oszczędzać wodę, dobierz funkcjonalny korek click-clack, który kolorystycznie będzie spójny z armaturą. Możesz też zdecydować się na baterię umywalkową z korkiem w zestawie, co zagwarantuje elegancję i spójność armatury łazienkowej, nadając wnętrzu klasy.