Odpływy liniowe - minimalizm i wygoda ...

Odpływy liniowe - minimalizm i wygoda pod prysznicem

2019-11-13 15:17:23

Czy nieskazitelny wygląd i komfort użytkowania mogą iść w parze? Jak najbardziej, szczególnie w przypadku odpływów liniowych Deante. To minimalistyczne rozwiązanie nadaje niezwykle nowoczesnego charakteru wnętrzu, czyniąc je zarazem funkcjonalnym.

Odpływ liniowy Deante
Odpływ liniowy Deante
Styl minimalistyczny to nadal bardzo mocny trend w wyposażeniu wnętrz, charakteryzujący się wysmakowaną prostotą. Doskonale wpisują się weń odpływy liniowe, pozwalające uzyskać nieskazitelny wygląd aranżowanych pomieszczeń. Przypadną one do gustu tym, którzy chcą ujednolicić łazienkową aranżację poprzez ograniczenie wykorzystywanych faktur i kolorów – ich montaż umożliwia zachowanie w całym pomieszczeniu jednolitej powierzchni podłogi, pokrytej tym samym rodzajem płytek. Odpływ liniowy montuje się zamiast brodzika, dzięki czemu kabina prysznicowa może przybierać różne, niestandardowe rozmiary i kształty. Przestrzeń kąpielowa z odpływem liniowym jest łatwa do utrzymania w czystości, a ponadto bardzo wygodna. To rozwiązanie, dzięki możliwości zniwelowania poziomów pomiędzy strefą mokrą i suchą, jest idealne dla dzieci, osób starszych i poruszających się na wózku.

Odpływy liniowe Deante występują w różnych modelach – z rusztem pełnym, pod płytki oraz ze wzorem, a także kilku długościach – 60, 70, 80 i 100 cm. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej produkty są dodatkowo wyposażone w nóżki do poziomowania i haczyki ułatwiające zdejmowanie maskownicy, co ułatwia czyszczenie i pielęgnację odpływu. Odwodnienia liniowe posiadają niskie syfony o wysokości 65 mm i przepustowości 40 l/min. Jednym z udogodnień odpływów Deante są dodatkowe otwory w pionowych ściankach maskownicy, usprawniające odprowadzanie wody.

Odpływ ścienny z maskownicą
Odpływ ścienny z maskownicą

 

Ciekawym rozwiązaniem dla strefy prysznica są także odpływy ścienne: ze stalową maskownicą lub przeznaczone do montażu pod płytkami. Wszystkie mają w zestawie syfon o wysokości 65 mm i przepustowości 40 l/min.

Odpływy liniowe będą nie tylko pięknie wyglądały, ale także działały bez zarzutu, jeśli montaż zostanie przeprowadzony prawidłowo. Właśnie dlatego należy go zlecić doświadczonemu profesjonaliście.


Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat