Idea małych łazienek

W Polsce królują małe łazienki, będące nieodłącznym elementem mieszkań w blokach z wielkiej płyty. Niewielkie pomieszczenie warto potraktować jako wyzwanie, które rozbudza naszą kreatywność, a nie przykrą konieczność. Podpowiadamy co zrobić, aby nieduże łazienki były zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

Nasze porady pomogą Ci:

  • zaplanować remont - od pomysłu do realizacji
  • poprawnie rozmieścić sprzęty łazienkowe
  • rozsądnie zagospodarować przestrzeń na schowki
  • wykorzystać ciekawe rozwiązania aranżacyjne
  • wybrać estetyczne i funkcjonalne produkty
  • uniknąć kosztownych i irytujących błędów
Projekt, wizualizacje, plan, kosztorys "Małej łazienki" Pobierz katalog

Metamorfoza łazienki

Laureat 2. miejsca w konkursie "Zaplanuj małą łazienkę z Deante" przeprowadził gruntowny remont. Pan Bartosz Jeromin przemienił sfatygowane, niefunkcjonalne pomieszczenie w wygodną łazienkę zgodną z najnowszymi trendami. W projekcie wykorzystano zestaw podtynkowy Cynia i baterię Floks naszej marki.

Projektantki

Joanna Sokołowska

Projektantka

W projektowaniu kieruje się prostą dewizą: Wnętrze, tak jak i człowiek, powinno mieć duszę. By zachować ład i harmonię powinno być odzwierciedleniem potrzeb i marzeń właścicieli. Każdy z nas jest inny i każdy ma inne oczekiwania.

Magdalena Nowak

Projektantka

Tworzy koncepcje wnętrz prywatnych, w tym małych pomieszczeń, np. łazienek oraz pomieszczeń użyteczności publicznej. Stara się nadać swoim projektom indywidualny charakter, odpowiadający temperamentom domowników, przy jednoczesnym zachowaniu zasad ergonomii.

Danuta Fąk

Projektantka

Na swoim koncie ma setki ukończonych projektów wnętrz, obejmujących mieszkania, domy oraz lokale użytkowe. Lubi wprowadzać nieszablonowe akcenty w neutralnych pomieszczeniach, dzięki czemu jej aranżacje są nie tylko niecodzienne, ale też ponadczasowe.

Pomocne artykuły

Przedstawiamy serię artykułów poradnikowych, które, mamy nadzieję, zainspirują Was do stworzenia łazienki marzeń.