Kategorie

Filtry

Kolor / Wykończenie

Seria

bateria

Regulowana wysokość górnej deszczowni

Rodzaj baterii

Cena

Deszczownice prysznicowe - do kabiny prysznicowej lub wanny - Deante

Odkryj luksus relaksu pod prysznicem - deszczownice w kolorze złotym, czarnym, białym, w kolorze mosiądzu i chromowane. Sprawdź atrakcyjne ceny i nowoczesne modele!

Komfort i odprężenie pod prysznicem - deszczownice skrojone na miarę twoich potrzeb

Deszczownica to coraz popularniejsze rozwiązanie wybierane do łazienek. Chętnie sięgają po nią zarówno miłośnicy brania szybkiego prysznica, jak i fani długich kąpieli w wannie. Z myślą o tych drugich powstała deszczownica do wanny z wylewką, która pozwala zarówno na wylegiwanie się w ciepłej wodzie, jak i czerpanie radości z pobudzających skórę strumieni. Efekt przyjemnego deszczu zapewnia uczucie odprężenia, ale jednocześnie duża słuchawka pozwala szybciej zmoczyć całe ciało i spłukać je, zmniejszając czas potrzebny do umycia się.

Wśród naszych produktów, każdy może znaleźć ten, który idealnie odpowie na jego potrzeby.

Deszczownica - nowoczesne rozwiązanie dla Twojej łazienki

Zestaw prysznicowy z deszczownicą to obecnie must have każdej nowoczesnej kabiny prysznicowej. Korzystanie z niej jest bardzo praktyczne i przyjemne, a dodatkowo zyskuje na tym wizualny odbiór łazienki. Deszczownice cechuje elegancja, styl i bez problemu można wybrać model, który najlepiej wpisze się w aranżację danego pomieszczenia.

Deszczownica łazienkowa - na co zwrócić uwagę wybierając odpowiednią do swojej łazienki?

Przed zakupem deszczownicy, na co zwrócić uwagę? Trzeba rozważyć kwestie, które mają wpływ na funkcjonalność produktu. Jednym z istotnych tematów jest jakość elementów. Jeżeli zależy Ci na najwyższej trwałości, wybierz trwałe komponenty, np. ceramiczny przełącznik funkcji, mosiężne końcówki itp.

W zależności od miejsca montażu możesz postawić na baterię prysznicową - do kabiny lub deszczownicę z baterią wannową z wylewką. W naszej ofercie znajdziesz baterie z deszczownicą wannową z wylewką ruchomą, która podnosi komfort kąpieli.

Kolejny wybór, którego musisz dokonać, dotyczy baterii mieszaczowej z dźwignią lub pokrętłem do ustawienia temperatury oraz deszczownicy z baterią termostatyczną, która umożliwia dokładną kontrolę temperatury wody.

Koniecznie weź również pod uwagę stylistykę, w jakiej urządzona jest Twoja łazienka i postaw na ten model deszczownicy, który najlepiej będzie z nią korespondował.

Deszczownica prysznicowa - nie tylko dla fanów minimalizmu. Złote deszczownice w nowoczesnych wnętrzach Glamour

W naszej ofercie znajdziesz zarówno zestaw natryskowy z deszczownicą o prostej formie, który sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych, jak również złotą deszczownicę - idealną propozycję do łazienek luksusowych. Poza tym, że pełni praktyczną funkcję, stanowi ona element dekoracyjny i wspaniale komponuje się z innymi złotymi dodatkami. W łazience z wysokim standardem sprawdzą się również rozwiązania ekologiczne, baterie, głowice pozwalające na oszczędność wody.

Czarna bateria prysznicowa z deszczownicą - wybór idealny do łazienki z charakterem

Czarna armatura to aktualnie bardzo modne wykończenie łazienek. Pielęgnacja czarnych baterii nie jest wymagająca, a efekt wizualny zachwyca i zwraca na siebie uwagę. Deszczownica czarna sprawdzi się szczególnie w łazienkach nowoczesnych, industrialnych oraz loftowych.

Jak dobrać odpowiedni kształt i wysokość deszczownicy?

Okrągła deszczownica do prysznica czy kwadratowa? Wybór powinien być spójny z pozostałym wyposażeniem łazienki, armaturą, ceramiką, lustrami. Ustalenie wysokości deszczownicy jest kwestią indywidualną. Optymalnie uważa się, że powinna wisieć ok. 220 cm nad podłogą lub minimum 20 cm nad głową najwyższego domownika. Co ważne, wszystkie deszczownice prysznicowe Deante mają regulowaną wysokość górnej głowicy natryskowej i mogą mieć także regulowany rozstaw mocowań.

Deszczownica natynkowa czy komplet podtynkowy: jak wybrać odpowiedni rodzaj do swojej łazienki?

Deszczownica natynkowa to klasyczna propozycja z tradycyjną baterią i uchwytem mocowanym do ściany. Zestaw podtynkowy jest idealnym rozwiązaniem w małych kabinach prysznicowych, większość elementów bowiem jest ukrytych i nie zabiera miejsca. Ze ściany wystaje tylko absolutne minimum (bateria podtynkowa, głowica natryskowa, przyłącze kątowe z słuchawką i ewentualnie wylewka podtynkowa), co korzystnie wpływa na odbiór estetyczny i znacząco ułatwia sprzątanie. Należy jednak mieć na uwadze, że deszczownice natynkowe łatwiej naprawić w razie awarii.

Jak czyścić i dbać o deszczownice, aby cieszyć się jej pięknem przez lata?

Odpowiednio pielęgnowana deszczownica do prysznica przez wiele lat zachowa swoją elegancję i urok. Należy pamiętać o tym, by po każdym użyciu wytrzeć ją do sucha w celu uniknięcia osadzania się kamienia. Do czyszczenia deszczownicy warto używać profesjonalnych środków Deante, które nie uszkodzą powłoki i nie spowodują utraty gwarancji na produkt.