Kategorie

Filtry

Kolor / Wykończenie

Seria

Sposób montażu

Korek w zestawie

Cena

Baterie bidetowe - Deante

Łazienka z bidetem - nowy wymiar higieny w łazience

Montaż bidetu w łazience, mimo iż jeszcze kilka, czy kilkanaście lat temu był traktowany jako ekstrawagancja, obecnie nikogo już nie dziwi. Sam bidet ułatwia bowiem codzienną dbałość o higienę intymną, umożliwiając szybkie i wygodne mycie. Warto jednak mieć świadomość, że bidet może również służyć do mycia stóp, rąk (szczególnie dzieci, które są zbyt małe, by sięgnąć do umywalki) czy małych zwierząt domowych. 

Jak wybrać odpowiednią baterię do bidetu i akcesoria?

Wybierając baterię do bidetu warto wiedzieć, że może to być zarówno bateria montowana na bidecie, jak i bateria bidetowa podtynkowa, którą jak sama nazwa wskazuje montuje się w ścianie. W tym drugim przypadku jest to bateria bidetowa ze słuchawką, która umożliwia nie tylko spłukanie miski WC, ale może służyć również do innych czynności, np. napełnienia wiadra czy spłukania podłogi. Funkcjonalność powinna być bowiem najważniejszym aspektem branym pod uwagę przy wyborze baterii bidetowej. Istotny oczywiście jest także design, ponieważ bateria powinna pasować do innych akcesoriów, których przykładem może być uchwyt ułatwiający schylanie czy wieszak na ręcznik.

Bateria bidetowa do WC komfortowe rozwiązanie

Wiele osób chciałoby posiadać bidet, jednak uniemożliwia im to brak miejsca w łazience. Rozwiązaniem tego problemu może być miska WC z dyszą, dzięki czemu sedes zyskuje funkcjonalność bidetu. Bateria bidetowa do WC to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które pozwala oszczędzić miejsce oraz umożliwić maksymalną dbałość o higienę. Jej zakup zalecany jest również osobom, które nie potrzebują na co dzień bidetu, jednak chciałyby umożliwić korzystanie z jego funkcjonalności odwiedzającym ich gościom.

Nowoczesne baterie bidetowe z rączką – przegląd funkcjonalnych modeli

Nowoczesna bateria bidetowa podtynkowa z natryskiem (słuchawka typu bidetta) to armatura łazienkowa, w przypadku której liczy się nie tylko funkcjonalność, ale również design. Powinien on bowiem pasować do innych elementów łazienki, zarówno pod względem kolorystyki, jak i wzornictwa. W sprzedaży dostępne jest wiele różnych modeli, jednak na wyróżnienie z pewnością zasługuje bateria bidetowa złota, która doskonale pasuje do aranżacji w stylu glamour. W nowoczesnych wnętrzach sprawdzi się natomiast bateria bidetowa czarna, a osobom stawiającym na klasykę polecana jest bateria bidetowa retro. Nowoczesne modele wyposażone są w rączkę otwierającą i zamykającą przepływ wody, a cechą charakterystyczną baterii w stylu retro są tzw. kurki.