Bidety wiszące oraz funkcjonalne miski WC – Deante

Bidety – 10 lat gwarancji, ukryte mocowania, łatwe do utrzymania w czystości. Wykończenie: biel, czerń i antracyt. Sprawdź ofertę bidetów od Deante!

Bidet podwieszany – ceramika mocowana na ścianie

Bidet podwieszany to idealny wybór do nowoczesnej łazienki. Przez podtynkowy stelaż bidety podwieszane są stabilnie zawieszane na ścianie, co tworzy estetyczny efekt, a także ułatwia utrzymanie podłogi w czystości, nie ograniczając do niej dostępu.

Jaki model bidetu wybrać? To zależy przede wszystkim od typu posiadanej miski WC. Najlepiej wybierać bidet i WC komplet, dwie miski o takim samym typie, kolorze i wzornictwie, dzięki czemu można być pewnym ich dopasowania.

Bidet w łazience – prosty sposób na dbanie o higienę osobistą

Bidety to funkcjonalne uzupełnienie toalety, które sprawia, że dbanie o higienę osobistą jest wygodne i szybkie. Jak działa bidet? To nisko ustawiona bateria z ceramiczną miską i odpływem, umożliwiająca mycie intymnych części ciała bez konieczności wchodzenia pod prysznic. Z Deante znajdziesz odpowiedni dla siebie model i dobierzesz do niego wszelkie niezbędne akcesoria jak baterie bidetowe czy korki do bidetów.

Nie w każdej łazience zmieści się WC i bidet. Ile miejsca jest potrzebne? Rozmiary bidetu zwykle nie różnią się znacznie od miski WC, a oba elementy montuje się obok siebie. Wybierając bidet, wymiary montażowe znajdziesz w specyfikacji produktów.

Jeżeli dysponujesz ograniczoną ilością miejsca, weź pod uwagę WC bidet 2w1. Miska WC z funkcją bidetu to funkcjonalne i wygodne rozwiązanie do niewielkiej łazienki. Bidet z WC w jednym zachęca także swoją konkurencyjną ceną.

Typy bidetów i miski WC – kształty i kolory

Bidety od Deante wykonywane są z trwałej i odpornej ceramiki, która nie traci swoich właściwości ani wyglądu nawet przy długim użytkowaniu. Kształt i kolor wybranego modelu dopasuj przede wszystkim do posiadanej toalety.

W ofercie Deante znajdziesz bidety prostokątne oraz zaokrąglonymi rogami. Modele stojące i podwieszone dostępne są w kilku kolorach. W klasycznej bieli, czerni oraz odcieniu nazywanym antracytem, czyli ciemnej, bardzo bliskiej czerni szarości.

Białe bidety to klasyczny i uniwersalny wybór. Czarny bidet świetnie sprawdzi się natomiast w nowoczesnej łazience uzupełnianej o ciemne akcenty.