Kategorie

Filtry

Kolor / Wykończenie

Seria

Cena

Uchwyty prysznicowe do słuchawki – Deante

Szeroki wybór uchwytów prysznicowych na słuchawkę montowanych na ścianie lub drążku. Uchwyty punktowe czarne, białe i chrom. Sprawdź!

Drążki i uchwyty prysznicowe – wygodne odwieszenie słuchawki

Drążki i uchwyty prysznicowe to obowiązkowe wyposażenie kabiny pod kątem jej funkcjonalności i wygody. Z Deante wyposażysz ją we wszystko, co niezbędne, w tym węże prysznicowe odporne na skręcanie czy słuchawki prysznicowe o różnych kształtach, kolorach i możliwościach ustawienia różnego strumienia wody.

Uchwyty prysznicowe od Deante to szeroki wybór funkcjonalnych dodatków przydatnych nie tylko w kabinach, ale także i w wannach. Uchwyty prysznicowe metalowe tworzone są z mosiądzu i aluminium. Dostępne są również elementy wykonane z trwałego materiału ABS.

Materiał nie określa koloru elementu – uchwyt prysznicowy na drążek lub ścianę, podobnie jak sam prysznic, może być wykończony w klasycznym kolorze chromu, w bieli, czerni, albo nawet złotym odcieniu. Uchwyt prysznicowy na ścianę lub drążek może różnić się także sposobem montażu. Modele na drążek posiadają odpowiednie żłobienia, a uchwyty ścienne to modele punktowe, idealne do montażu na płytkach ceramicznych.