Inwestycje

Produkty marki Deante znajdują szerokie zastosowanie na inwestycjach mieszkaniowych, hotelowych, biurowych, oświatowych oraz medycznych. Jesteśmy dumni z dobrej opinii, którą cieszymy się wśród Klientów, oraz zaufania, którym nas darzą.


Z oferowanych przez nas rozwiązań łazienkowych i kuchennych z zadowoleniem korzystają między innymi sieci hoteli, centra handlowe i instytucje publiczne.


Produkty Deante mają wysoką jakość, funkcjonalność oraz nowoczesny design. W wyborze najbardziej ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań pomagają nasi profesjonalni doradcy, dysponujący szeroką wiedzą o produktach. Wszystkie elementy wyposażenia dostarczamy terminowo i z zachowaniem indywidualnego podejścia do Klienta.


Wybrane nagrody

O firmie

Deante od prawie 30 lat produkuje wyposażenie łazienkowe i kuchenne oraz eksportuje je do blisko 50 krajów na całym świecie. Dziś mieszkańcy milionów domów i mieszkań rozpoczynają swój dzień od odkręcenia wody w baterii Deante. Tak dynamiczny rozwój polskiej firmy jest możliwy dzięki połączeniu najwyższej jakości produktów, inspirującego wzornictwa, dbałości o klienta i rzetelności. Dziękujemy za zaufanie!


Znajdź przedstawiciela

Kliknij w wybrany region, aby znaleźć przedstawiciela Deante ds. inwestycji.

Produkty najczęściej montowane w obiektach inwestycyjnych

W ofercie Deante znajdziesz wyposażenie łazienki i kuchni stworzone specjalnie z myślą o projektach inwestycyjnych. Są to w szczególności rozwiązania proekologiczne, oszczędzające wodę oraz odporne na intensywne użytkowanie.
Bardziej szczegółowe informacje o produktach znajdziesz w katalogu inwestycyjnym Deante, który możesz pobrać tutaj:
Cały asortyment kuchenny i łazienkowy Deante znajdziesz na deante.pl/Katalog-produktowTa strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat