Twój ukłon w stronę Planety

Głowica termostatyczna

umożliwiająca precyzyjne ustawienie temperatury wody

Bateria

z podłączeniem do filtra wody

Bateria bezdotykowa

z czujnikiem ruchu

Dwustopniowa głowica ECO-click

pozwalająca zmniejszyć przepływ wody poniżej 5l/min

Bateria z ECO-aeratorem

ograniczający zużycie wody do 4,5l/min

Bateria typu PRESS

z zamknięciem czasowym

Głowica termostatyczna

umożliwiająca precyzyjne ustawienie temperatury wody

Bateria

z podłączeniem do filtra wody

Bateria bezdotykowa

z czujnikiem ruchu

Dwustopniowa głowica ECO-click

pozwalająca zmniejszyć przepływ wody poniżej 5l/min

Bateria z ECO-aeratorem

ograniczający zużycie wody do 4,5l/min

Bateria typu PRESS

z zamknięciem czasowym

Głowica termostatyczna

umożliwiająca precyzyjne ustawienie temperatury wody

Bateria

z podłączeniem do filtra wody

Bateria bezdotykowa

z czujnikiem ruchu

Dwustopniowa głowica ECO-click

pozwalająca zmniejszyć przepływ wody poniżej 5l/min

Bateria z ECO-aeratorem

ograniczający zużycie wody do 4,5l/min

Bateria typu PRESS

z zamknięciem czasowym

Z poczucia odpowiedzialności za ochronę naturalnych zasobów Ziemi, a także odpowiedzi na ekonomiczne potrzeby Klientów, powstała filozofia Deante PROECO. Chcemy, by nasze produkty były przyjazne zarówno dla użytkownika, jak i dla środowiska. Dlatego w produkcji wykorzystujemy naturalne surowce i odporne, długowieczne materiały, które nawet po wielu latach użytkowania można na przykład przemalować, dając im drugie życie w nowej odsłonie kolorystycznej.

Naturalne surowce, przyjazne środowisku opakowania, ograniczenie stosowania plastiku oraz pomoc w zmniejszeniu zużycia wody to elementy filozofii PROECO. Będąc świadomymi spoczywającej na nas odpowiedzialności, wciąż poszukujemy rozwiązań możliwie najmniej inwazyjnych dla Ziemi, która jest naszym wspólnym dobrem.

ECO opakowania

Wprowadzony przez nas standard opakowań zakłada maksymalne ograniczenie plastiku i jego pochodnych w elementach wypełniających i usztywniających ich wnętrza. Wzmocniona konstrukcja kartonów zapewnia bezpieczne dotarcie do adresata.

Dowiedz się więcej

Naturalne materiały

Jednym z naszych pomysłów na stosowanie proekologicznych rozwiązań jest wykorzystywanie surowców dostarczanych przez naturę. Idealnym przykładem są produkty granitowe i ceramiczne, a także ekologiczne i biodegradowalne środki czyszczące.

Idea Less Waste

Staramy się wdrażać ekologiczne rozwiązania już na etapie projektu. Dobieramy wymiary produktów i materiały tak, aby odpadów produkcyjnych było jak najmniej. W swoim portfolio posiadamy również produkty ułatwiające codzienną segregację śmieci.

Oszczędność wody

Produkty opatrzone znakiem ProEco charakteryzują się szczególnie niskim zużyciem wody, a jednocześnie gwarantują najwyższą wydajność i komfort użytkowania. Wśród nich znajdują się aeratory i reduktory ograniczające przepływ wody, baterie z głowicą ECO-click, a także baterie kuchenne z bezpośrednim podłączeniem filtra wody, dzięki czemu nigdy więcej nie kupisz wody w plastikowej butelce! Wybrane modele mają również możliwość mechanicznego ograniczenia wypływu i temperatury wody.

Baterie sensorowe od Deante. Nowa jakość na wyciągnięcie ręki!

Baterie sensorowe od Deante to idealny wybór dla użytkowników ceniących praktyczne rozwiązania sprzyjające oszczędzaniu wody.

Czytaj więcej

Proste sposoby na łazienkę w stylu EKO i smart

Baterie łazienkowe Deante opierają się na nowoczesnych, a zarazem intuicyjnych i prostych rozwiązaniach sprzyjających redukcji zużycia wody.

Czytaj więcej

Oszczędzaj wodę i bądź PROECO z Deante!

Woda jest jednym z najważniejszych i najcenniejszych naturalnych zasobów, jakie znajdują się na naszej planecie. Poznajcie gamę naszych produktów i rozwiązań, które sprzyjają oszczędności wody!

Czytaj więcej

Technologie

Bateria wyposażona w ECO-aerator ograniczający zużycie wody do 4,5l/min

Bateria wyposażona została w aerator, dzięki któremu strumień wody jest doskonale napowietrzony i miękki. Rozwiązanie to poprawia komfort użytkowania, jednocześnie obniżając zużycie wody nawet do 4,5l/min.

Dwustopniowa głowica ECO-click, pozwalająca zmniejszyć przepływ wody poniżej 5l/min

Bateria posiada dwustopniową głowicę ECO-click, umożliwiającą zmniejszenie przepływu wody nawet o 50%. A to dzięki możliwości intuicyjnego ustawienia dźwigni otwierającej dopływ wody w dwóch dedykowanych położeniach: podniesienie uchwytu do momentu lekkiego oporu informuje użytkownika, że przepływ wody osiągnął 50%, podniesienie uchwytu wyżej (usłyszymy kliknięcie) spowoduje, że woda popłynie maksymalnym strumieniem.

Bateria bezdotykowa z czujnikiem ruchu

Bateria sensorowa charakteryzuje się przede wszystkim bezdotykową obsługą. Aby ją uruchomić, wystarczy zbliżyć dłoń do sensora. Zamknięcie przepływu odbywa się automatycznie po cofnięciu dłoni. Takie rozwiązanie zapewnia niskie zużycie wody, wygodę korzystania i higienę. Podczas ich użytkowania nie dotykasz uchwytu baterii, przez co jest dużo prostsza do utrzymania w czystości.

Bateria typu PRESS z zamknięciem czasowym

Baterie Press zamykają przepływ wody automatycznie po upływie wyznaczonego czasu od włączenia. Rozwiązanie przeznaczone jest w szczególności do stosowania w przestrzeniach użytku publicznego, lokalach gastronomicznych, pensjonatach czy stacjach benzynowych, czyli wszędzie tam, gdzie chcemy ograniczyć nadmierne marnowanie wody.

Bateria z podłączeniem do filtra wody

Bateria z podłączeniem do filtra wody to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i stały dostęp do świeżej wody. Bateria posiada przełącznik umożliwiający wybór źródła wypływającej wody (woda filtrowana czy woda z sieci). W ten sposób ograniczasz zakup wody butelkowanej, zużycie plastiku i koszt wywozu śmieci, dbając jednocześnie o środowisko naturalne! Bateria posiada osobny obieg do wody filtrowanej, tak by ta nie mieszała się z „kranówką”. Rozwiązanie to wymaga wcześniejszego instalacji systemu do filtrowania wody.

Głowica termostatyczna umożliwiająca precyzyjne ustawienie temperatury wody

Bateria termostatyczna zapewnia proste i precyzyjne ustawienie stałej, przyjemnej dla ciała temperatury wody. Korzystanie z niej jest wyjątkowo proste. Wystarczy ustawić pokrętło na odpowiadającą nam wartość, co znacząco zmniejsza czas oczekiwania, względem klasycznych baterii mieszaczowych i zapewnia niezmienną temperaturę wody. Jest to rozwiązanie zarówno szybsze, jak i oszczędniejsze. Specjalna blokada zabezpiecza przed przypadkowym ustawieniem temperatury wyższej niż komfortowe 38˚C, a tym samym chroni przed poparzeniem. Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie tam, gdzie z natrysku korzystają najmłodsi lub seniorzy. Dlatego jest wygodna i bezpieczna.

ECO akcesoria

Zadaniem akcesoriów do baterii jest oszczędzanie wody. Aerator umieszczony na końcu wylewki, dzięki swej konstrukcji napowietrza i zmiękcza strumień, przez co wydaje się on obfitszy i intensywniejszy. Reduktor przepływu montuje się między wężem natryskowym a słuchawką lub baterią. Jego rolą jest ograniczenie przepływu wody.

Instalacja akcesoriów jest szybka i prosta, a jej efekty odczujesz natychmiast. To doskonały sposób na oszczędności, a także na świadome korzystanie z naturalnych zasobów naszej planety.

Dołącz do rodziny