Rzeczywistość przerastająca oczekiwania

zlewozmywak, który zaskakuje funkcjonalnością

Nowa linia oferuje funkcjonalność niedostępną w standardowych produktach, ubraną w nowoczesną i trwałą formę. Przyciągająca moc magnesów pozwala zorganizować przestrzeń zlewozmywaka praktycznymi akcesoriami. Wynosi to użytkowanie go na zupełnie nowy poziom, niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem gotowania i spędzasz dużo czasu w kuchni, czy jadasz głównie na mieście. Zaprojektowany przez Katarzynę Łogwinienko i Magdalenę Paszkowską zlewozmywak zachwyca nie tylko ergonomią, ale i nietuzinkowym wyglądem. Magnetic niczym gwiazda rozbłyśnie w Twojej kuchni.

Zlewozmywaki Magnetic to rozwiązanie idealne do kuchni otwartych na salon. Dostępne akcesoria pozwalają na „schowanie” w ich wnętrzu gąbek, ściereczek lub innych pomocy kuchennych. Umożliwiają to kompatybilne ze zlewozmywakiem stalowe haczyki i relingi, dostosowane do zawieszenia na jego rancie. Mieszcząc myjkę czy kuchenną ściereczkę oraz oddzielając je od innych przedmiotów, zwiększają higienę kuchennych prac. Koszyki montowane na bocznej półce stanowią praktyczną przestrzeń do przechowywania przyborów kuchennych. Wszystkie akcesoria są proste w montażu i demontażu, co ułatwia codzienne utrzymanie czystości.

Kolekcja Magnetic otrzymała nagrodę Złota Villa 2021 oraz Dobry Design 2022.

Design
z potencjałem

Akcesoria do zlewozmywaka

Organizer Magnetic

Estetyczny organizer ozdobi każdy model zlewomywaka Magnetic i pozwoli uporać się z akcesoriami przeznaczonymi do zmywania. Całość została wykonana ze stali nierdzewnej. Do wyboru trzy wykończenia: stal szczotkowana, bianco oraz nero.

Reling na ściereczkę

Zawieszany na rancie zlewozmywaka reling to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli zorganizować przestrzeń do mycia naczyń. Łatwy montaż i demontaż produktu ułatwi czyszczenie zlewozmywaka.

Haczyk na gąbkę

Odwieszona na haczyku gąbka, która nie ma styczności z innymi przedmiotami to większa higiena codziennych prac kuchennych oraz oszczędność cennego miejsca na blacie kuchennym lub zlewozmywaku.

Design wielowymiarowy

różne potrzeby - wiele rozwiązań

Seria Magnetic to propozycja otwierająca kuchnię na wiele możliwości – dostępne rozmiary oraz kolorystyka zlewozmywaków pozwalają dobrać odpowiednią konfigurację do indywidualnych potrzeb. Różne warianty komór w odwracalnych układach, praktyczne, zwiększające funkcjonalność zlewozmywaków półki oraz zdywersyfikowana kolorystyka akcesoriów wpisują się w trendy aranżacji wnętrz.

wykonane ze stali nierdzewnej akcesoria dostępne w trzech tonacjach – stal szczotkowana, bianco i nero, pozwalających tworzyć zarówno stonowane, jak i kontrastowe kompozycje

cztery modelowe konfiguracje, każda dostępna w pięciu kolorach – alabastrowym, szarym metaliku, antracytowym, ciemnym graficie oraz czarnym

Kolekcja Magnetic otrzymała nagrodę Diament Meblarstwa 2022.

Design funkcjonalny

Granitowe zlewozmywaki z serii Magnetic kumulują w sobie wszystkie cechy oczekiwane od sprzętu tego typu. Są hydrofobowe - odpychają cząstki wody, nie przyjmują zapachów, mają właściwości antyseptyczne, są odporne na przebarwienia, uderzenia, wysoką temperaturę oraz szok termiczny. Stworzone są zarówno do codziennych czynności kuchennych, jak i do zadań specjalnych, gwarantując trwałość formy, funkcjonalności oraz prezencji, tak istotnej w nowoczesnej aranżacji wnętrz.