Kariera

O Deante

Fotolia_58709562_Subscription_Monthly_M_935153
Deante to jeden z polskich liderów wyposażenia łazienek i kuchni. Na tak dobrą pozycję firmy pracowaliśmy ponad 25 lat. Swoją historię zaczęliśmy od zlewozmywaków i baterii łazienkowych, które goszczą w milionach polskich mieszkań. Przez lata konsekwentnie rozwijaliśmy gamę produktów, by dziś móc zaoferować kompleksowe wyposażenie, w tym również panele i zestawy oraz kabiny natryskowe.

Fotolia_61363718_Subscription_Monthly_M_534928
Sukces firmy nie byłby możliwy, gdyby nie tworzący ją ludzie. Do dziś są z nami osoby, które pamiętają początki firmy, aktywnie uczestniczyły w jej budowaniu, a teraz stanowią filar przedsiębiorstwa.

Wciąż dbamy o dynamiczny rozwój Deante. Jeśli cechuje Cię nieszablonowość, ambicja i chęć współtworzenia produktów trafiających do mieszkań milionów Polaków, to dołącz do nas!

Wysyłając do nas dokumenty aplikacyjne nie zapomnij o umieszczeniu w nich klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Deante Antczak sp. j., w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Dodatkowo, jeśli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, powinieneś wyrazić zgodę w postaci dodatkowego oświadczenia:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Deante Antczak sp. j. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych w procesie rekrutacji umieszczonymi w poniższej Klauzuli Informacyjnej.

Klauzula informacyjna dot. zasad przetwarzania danych

Obecnie szukamy pracowników do pracy na stanowiskach:

Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych w procesie rekrutacji umieszczonymi w poniższej Klauzuli Informacyjnej

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat