Kariera

O Deante

Fotolia_58709562_Subscription_Monthly_M_935153
Deante to jeden z polskich liderów wyposażenia łazienek i kuchni. Na silną pozycję firmy pracowaliśmy prawie 30 lat. Sukces marki Deante nie byłby możliwy, gdyby nie tworzący ją ludzie. Do dziś są z nami osoby, które pamiętają początki firmy, aktywnie uczestniczyły w jej budowaniu, a teraz stanowią filar przedsiębiorstwa. Wciąż dbamy o dynamiczny rozwój Deante.

Fotolia_61363718_Subscription_Monthly_M_534928

Jeśli cechuje Cię otwartość na nowe wyzwania, ambicja i chęć współtworzenia produktów, z których będą korzystać miliony ludzi, to dołącz do nas!

Na każdym stanowisku oferujemy:

• konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

• premie i nagrody

• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• dofinansowanie karty MultiSport

• dobrowolny Pracowniczy Program Emerytalny

• możliwość zakupu produktów firmy w promocyjnych cenach

• dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. remontu, zajęć sportowych)

• szansę na udział w organizowanych przez firmę spotkaniach integracyjnych w kraju i za granicą.

 

Wysyłając do nas dokumenty aplikacyjne nie zapomnij o umieszczeniu w nich klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Deante Antczak sp. j., w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Dodatkowo, jeśli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, powinieneś wyrazić zgodę w postaci dodatkowego oświadczenia:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Deante Antczak sp. j. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych w procesie rekrutacji umieszczonymi w poniższej Klauzuli Informacyjnej.

Klauzula informacyjna dot. zasad przetwarzania danych

Obecnie szukamy pracowników do pracy na stanowiskach:

Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych w procesie rekrutacji umieszczonymi w poniższej Klauzuli Informacyjnej

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij komunikat