AKTUALNOŚĆ

Deante w siódmym odcinku programu „Kupione i co dalej?”

Za nami siódmy odcinek magazynu poradnikowego „Kupione i co dalej?”, prowadzonego przez Martę Czerkies. Nasza marka jest oficjalnym partnerem programu… i po raz kolejny mogliście w nim zobaczyć produkty Deante!

„Kupione i co dalej” to program emitowany na antenie stacji Canal+ Domo. Jego prowadzącą jest Marta Czerkies, utalentowana projektantka wnętrz, która prowadzi własne biuro projektowe i zajmuje się urządzaniem mieszkań w stanie deweloperskim „pod klucz”. Główną grupę odbiorców programu stanowią jednak nie tylko osoby zajmujące się projektowaniem wnętrz, ale również wszyscy ci, którzy dopiero będą mierzyć się z urządzeniem swojego mieszkania.

Program nie skupia się jednak wyłącznie na samej przemianie wnętrza – w programie dowiadujemy się bowiem, jak wygląda współpraca klienta z biurem projektowym na każdym jej etapie. W każdym odcinku Marta najpierw uważnie wsłuchuje się w potrzeby bohaterów, a później, na podstawie ich oczekiwań, opracowuje koncepcję i szczegółowy plan realizacji, a następnie czuwa nad przebiegiem prac remontowych.

Mieszkanie pod inwestycję

Bohaterem siódmego odcinka „Kupione i co dalej?” jest Krzysztof, który kupił niewielkie dwupokojowe mieszkanie z myślą o jego wynajmie, a w kilkuletniej perspektywie – również o jego sprzedaży. O atrakcyjności kupionego mieszkania szczególnie stanowi jego lokalizacja i… spektakularny widok z okna – lokum znajduje się bowiem na 19. piętrze! Zamysł remontu od samego początku był bardzo klarowny – właściciel chciał wnętrza, które będzie dobrze prezentowało się na zdjęciach, przykuwało uwagę potencjalnych zainteresowanych, ale jednocześnie będzie charakteryzować się wysokim poziomem nie tylko pod kątem wizualnym, ale również samej jakości wykończenia.

Monochromatyczność i elegancja

Efekt końcowy zdecydowanie spełnia założenia inwestycji. Monochromatyczne, męskie wnętrze, wykorzystujące czernie, szarości i drewnopodobne dodatki prezentuje się niebywale szykownie i elegancko. Mieszkanie jest przy tym niezwykle przemyślane, przestrzenne i funkcjonalne.

Sprytne i praktyczne rozwiązania pojawiły się także w strefie kuchennej. Podobnie jak w całym mieszkaniu, dominują w niej szarość i drewno. Kompozycję doskonale dopełnia granitowy zlewozmywak z serii Andante w wariancie wykończeniowym antracyt metalik, charakteryzujący się wysoką funkcjonalnością i wytrzymałością. Z kolei bateria Silia z wyciąganą wylewką sprawia, że operowanie w strefie zmywania jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze!

Z kolei w łazience nie mogło zabraknąć ponadczasowych i eleganckich produktów z serii Arnika, doskonale wpisującej się w loftowy klimat mieszkania. W wyremontowanej łazience Krzysztofa znalazły się baterie umywalkowa i wannowa, słuchawka prysznicowa, podtynkowy zestaw prysznicowy właśnie z tej serii – wszystkie są w wariancie wykończeniowym nero, podobnie zresztą jak intrygujące dodatki z kolekcji Round. Interesującym kontrapunktem dla głębokiej, matowej czerni jest biała ceramiczna miska WC Avis, umieszczona na zestawie podtynkowym.

Marta Czerkies na targowym stoisku Deante

Siódma odsłona „Kupione i co dalej?” jest dla nas wyjątkowa nie tylko dlatego, że przy aranżacji mieszkania wykorzystano produkty Deante. To właśnie w siódmym odcinku znajdziecie kadry z targów Warsaw Home & Contract 2022, w których wzięliśmy udział w październiku ubiegłego roku i na które przygotowaliśmy wyjątkowe stoisko!

Ekspozycję odwiedziła wówczas również Marta Czerkies, która zwróciła uwagę na design i funkcjonalność naszych produktów.  Cała jej wypowiedź dostępna jest tutaj:

Oglądajcie „Kupione i co dalej?”!

Bardzo cieszymy się, że możemy być częścią „Kupione i co dalej?” i tej wspaniałej telewizyjnej przygody. Mamy nadzieję, że przeżywacie ją razem z nami! Siódmy odcinek dostępny jest już na platformie Canal + Online.

Kolejny odcinek, w którym „wystąpią” produkty Deante, zostanie wyemitowany na Canal + Domo już w najbliższą sobotę, 25 lutego o 18:00. Zapraszamy do oglądania!