AKTUALNOŚĆ

Deante w szóstym odcinku „Kupione i co dalej?”

Za nami szósty odcinek magazynu poradnikowego „Kupione i co dalej?”, prowadzonego przez Martę Czerkies, uznaną architektkę wnętrz. Dla nas miał on szczególny wymiar! W metamorfozie mieszkania po raz pierwszy użyto bowiem produktów Deante. Efekt przemiany jest niesamowity – dajemy słowo! Jesteście ciekawi? Zerknijcie sami!

Energia i eklektyzm

Bohaterami szóstego odcinka „Kupione i co dalej” są małżeństwo Jolanta i Jacek, którzy postanowili przenieść się z dużego domu do 80-metrowego mieszkania na warszawskiej Sadybie. Postawili przed Martą szereg bardzo konkretnych wymagań – oczekiwali, że wnętrze z jednej strony będzie przytulne, a z drugiej – że znajdzie się w nim przestrzeń na posiadaną przez nich kolekcję antyków, a samo mieszkanie będzie możliwie jak najbardziej funkcjonalne. To jednak nie wszystko – właściciele marzyli również o wprowadzeniu do mieszkania elementów śródziemnomorskiego stylu oraz żywych, ciepłych i energetyzujących pomarańczowych barw.

Jak Marta poradziła sobie z tym wyzwaniem? Naszym zdaniem… wzorowo. Na uwagę zasługuje przede wszystkim to, jak umiejętnie zestawiła ze sobą różne style. Mieszkanie łączy wyraziste elementy vintage z funkcjonalnością i nowoczesnością. Szczególnie do gustu przypadła nam kuchnia. Marta przyznała, że pierwszy raz podjęła się stworzenia kuchni utrzymanej w pomarańczowej tonacji kolorystycznej!

Praktyczna i funkcjonalna kuchnia

Mimo, że przestrzeń kuchenna jest niewielka, charakteryzuje się niezwykłą praktycznością. Idealnie dopełniają ją produkty Deante – chromowana bateria z serii Silia z wygodną wyciąganą wylewką, zestawiona z wytrzymałym granitowym jednokomorowym zlewozmywakiem z serii Evora, przesądza o funkcjonalności pomieszczenia i czyni je jeszcze bardziej przyjazną.

Tylko zerknijcie na finalny efekt i reakcję bohaterów odcinka!

Telewizyjna przygoda

Przypomnijmy: „Kupione i co dalej” to magazyn poradnikowy emitowany na antenie Canal + Domo. Jest skierowany do osób zajmujących się projektowaniem wnętrz lub stojących przed wyzwaniem urządzenia lub zaprojektowania wnętrza swojego mieszkania. W styczniu 2023 roku rozpoczął się już piąty sezon tego wyjątkowego programu!

Prowadząca, Marta Czerkies, od kilkunastu lat prowadzi swoje biuro projektowe i pomaga w urządzaniu „pod klucz” mieszkań w stanie deweloperskim. W każdym z odcinków Marta mierzy się z nieco innym wyzwaniem, ale zawsze finalny projekt jest zorientowany na potrzeby ich właścicieli i dopasowany do ich oczekiwań i możliwości finansowych. Program obrazuje jednak nie tylko samą przemianę wnętrza, ale cały proces współpracy z klienta z biurem projektowym i poszczególne etapy realizacji projektu.

Oglądajcie „Kupione i co dalej?”!

Tak jak już wspomnieliśmy – mamy zaszczyt być oficjalnym partnerem i sponsorem piątej edycji „Kupione i co dalej?”. To dla nas ekscytująca i wielka telewizyjna przygoda! Cieszymy się tym bardziej, że nasze produkty zobaczycie nie tylko w szóstym, ale i kolejnych dwóch odcinkach! Ich premiera odbędzie się kolejno 18 i 25 lutego o 18:00 na antenie Canal + Domo.

Z kolei jeśli przegapiliście szósty odcinek lub chcielibyście obejrzeć go jeszcze raz… zajrzyjcie na portal Canal + Online.