AKTUALNOŚĆ

I Miejsce w konkursie Dobry Design 2023 dla deszczowni SILIA!

Deszczownia z najnowszej kolekcji SILIA wyróżniona tytułem Dobry Design 2023! Nagrody przyznane zostały 25 stycznia 2023 r., podczas gali, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Plebiscyt Dobry Design już po raz 12. nagrodził twórców i produkty branży wnętrzarskiej. Jury brało pod uwagę wysoką jakość, długowieczność produktów i troskę o zrównoważony rozwój, zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia TOGHETER 4 HUMANITY.

I Miejsce w kategorii "Wyposażenie łazienek"

Anna Słowińska - Owczarek i Katarzyna Łogwinienko stworzyły deszczownicę, która łączy w sobie design, wysoką jakość i innowację. A wszystko to przekłada się na maksymalny komfort kąpieli pod prysznicem. Górna część deszczownicy jest składana i przybiera ciekawą i oryginalną formę. To, co wyróżnia model Silia, to strumień. Mimo małej głowicy strumień przybiera kształt stożka i ma optymalną intensywność. Można go użyć do przyjemnego masażu, a spłukanie długich włosów zajmuje dosłownie chwilę. Ręcznie dopracowane elementy i szeroka gama kolorów sprawiają, że model ten jest niezwykle wyrafinowany. Deszczownica doskonale wpisuje się w trend inspirowany japońską estetyką wabi-sabi, która zbliża nas od natury i uczy żyć w harmonii i zgodzie z otaczającym światem. Biorąc relaksujący prysznic, zyskujesz przestrzeń do zatrzymania się w codziennym pędzie, wyciszenia i skupienia na tym, co dla Ciebie najważniejsze.

Kolekcja Silia to bogaty wachlarz produktów

Kolekcja obejmuje baterie, prysznice, ceramikę, konsole a także akcesoria. Duży wybór modeli armatury pozwala na stworzenie wymarzonej aranżacji łazienki. Silia to aż pięć modeli baterii umywalkowych: stojące z górną i boczną dźwignią oraz podtynkowa . Do wanny natomiast można dobrać baterię klasyczną, podtynkową lub kolumnową. To, co charakteryzuje całą serię to czyste linie i lekkie kształty. Mimo minimalistycznej formy jest niezwykle funkcjonalna. Akcesoria perfekcyjnie ukrywają elementy montażowe, ceramika zachwyca cienkimi rantami i idealnie gładką powierzchnią, a armatura wyróżnia się plastyczną formą i praktycznymi rozwiązaniami. Mogą po nią sięgnąć zarówno fani łazienek minimalistycznych, jak i tych w bardziej wyrazistych stylach takich jak Łagodny Loft, Japandi, wabi-sabi czy Art Deco . Cała kolekcja Silia jest perfekcyjnie dopracowana i daje maksymalne możliwości aranżacyjne. Każdy element uzupełnia się wzajemnie, tworząc spójną i estetyczną formę. Kolekcja Silia już niebawem pojawi się w sprzedaży.

Gala wręczenia nagród Dobry Design odbyła się podczas 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Cieszymy się bardzo z tak prestiżowego wyróżnienia i życzymy projektantkom dalszych sukcesów.