AKTUALNOŚĆ

Kerria Plus – skonfiguruj swoją kabinę prysznicową. Ponad 1700 możliwości!

Jaka powinna być idealna kabina prysznicowa? Z pewnością funkcjonalna, wytrzymała, przestronna, dopasowana do wnętrza i atrakcyjna wizualnie. Naszym zdaniem odpowiedź jest jednak jeszcze prostsza - idealna kabina prysznicowa powinna być… skrojona na miarę Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań! Jest to możliwe z nowym systemem Kerria Plus od Deante. To modułowa innowacja, która sprawi, że wybór kabiny prysznicowej nie będzie uciążliwy, a prosty i intuicyjny.

Jak wybrać kabinę prysznicową?

Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej do łazienki nie jest prostym przedsięwzięciem. Należy bowiem uwzględniać wiele zmiennych – wymiary tej kabiny, wielkość łazienki, potrzeby konkretnych użytkowników, rodzaj zabudowy, wykorzystany materiał, konstrukcję, kształt kabiny, mechanizm otwierania drzwi czy wymagania montażowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że droga od rozpoczęcia poszukiwań do podjęcia finalnej decyzji może być bardzo czasochłonna, by nie powiedzieć, że… żmudna i uciążliwa.

Nasz innowacyjny produkt, czyli modułowy system Kerria Plus, całkowicie niweluje ten problem i wręcz przeciwnie – sprawia, że wybór idealnego rozwiązania do Twojej łazienki staje się prosty, intuicyjny i bezproblemowy. Właśnie taki, jak powinien być!

Nieograniczone możliwości

W największym skrócie - system Kerria Plus to zestaw produktów dających możliwość tworzenia mnóstwa wariantów konstrukcji kabiny prysznicowej oraz odpowiedniego wkomponowania jej w przestrzeń łazienki. Na system Kerria Plus składają się produkty w różnych wymiarach i dostosowane do różnych sposobów łączenia poszczególnych elementów za pomocą specjalnych profili, umożliwiających uzyskanie pożądanego efektu montażowego. W zestawie Kerria Plus macie do wyboru drzwi składane KTSX, dostępne w czterech rozmiarach (70, 80, 90 i 100 cm), które mogą być wykorzystane do stworzenia kabiny narożnej (zarówno w wariancie walk in + drzwi, jak i drzwi + drzwi), wnękowej pojedynczej oraz wnękowej podwójnej (drzwi + drzwi oraz drzwi + walk-in).

Analogiczne możliwości oferuje system z drzwiami wahadłowymi, dostępnymi w rozmiarach 70, 80 i 90 centymetrów oraz uchylnymi (warianty 80, 90 i 100 centymetrów). Dopełnieniem kolekcji są drzwi przesuwne, dostępne w pięciu rozmiarach (100, 110, 120, 140 i 160 centymetrów), umożliwiające stworzenie zarówno kabiny wnękowej, jak i narożnej, a także ścianki do kabin walk-in w dziewięciu wymiarach (od 30 do 140 centymetrów!).

Co oznacza to w praktyce? To proste – decydując się na wybór kabiny prysznicowej z kolekcji Kerria Plus, masz pewność, że znajdziesz ją dokładnie w takim wariancie, jakiego potrzebujesz! To bowiem linia, którą z pełnym przekonaniem możemy określać mianem kompleksowej i perfekcyjnej. Z dostępnych w niej produktów możesz utworzyć aż 1700 różnych konfiguracji!

Funkcjonalność oraz design

Przy tworzeniu serii Kerria Plus oczywiście nie skupialiśmy się wyłącznie na funkcjonalności – stawiamy ją bowiem na równie ze spektakularnym i intrygującym designem! Produkty Kerria Plus czerpią to, co najlepsze z minimalizmu oraz futurystycznej estetyki, ale jednocześnie zaprojektowane są tak, by dobrze komponowały się w każdym współczesnym wnętrzu. Są więc nie tylko praktyczne i piękne, ale też uniwersalne. Produkty z serii Kerria Plus oferujemy w dwóch wariantach wykończeniowych – zawsze efektownym chromie oraz nero - głębokiej, eleganckiej, matowej czerni. Dodatkowym atutem serii produktów jest wybór wysokiej klasy odpornego szkła TOTALWHITE, wykorzystanie systemu profili niwelujących krzywiznę ścian, umieszczenie zawiasów w płaszczyźnie szyby, futurystyczne uchwyty oraz praktyczne i designerskie maskownice. 

Skonfiguruj idealny zestaw

Żeby podjęcie decyzji było jeszcze łatwiejsze, udostępniliśmy na naszej stronie intuicyjny konfigurator. Działa na banalnie prostej zasadzie – zaznaczasz interesujący Cię wariant wykończeniowy, wybierasz pomiędzy rozwiązaniem narożnym i wnękowym, ustawienie produktów, typ drzwi, a na samym końcu – ich rozmiar. Możesz też zdecydować się na zastosowanie profilu poszerzającego, który pozwala na zwiększenie wymiaru kabiny o nawet 3 centymetry, dzięki czemu finalny efekt może być jeszcze lepiej wkomponowany do wnętrza…

…I to wszystko! Właśnie udało Ci się zaprojektować perfekcyjnie dopasowaną do Twojej łazienki kabinę prysznicową! System Kerria Plus to innowacja w swojej prostocie wręcz genialna, czyż nie? Poznaj ją i sam stwórz idealną kabinę prysznicową – a więc dokładnie taką, jakiej potrzebujesz.