AKTUALNOŚĆ

Kolekcja Agawa od Deante.

Mieszkanie to strefa, w której powinna panować harmonia dająca sposobność do relaksu i wyciszenia. Nawet jeśli w swoich wnętrzach preferujesz artystyczny eklektyzm, warto zadbać, aby choć skrawek przestrzeni pozwalał Ci na osiągnięcie spokoju. Za sprawą kolekcji Agawa od marki Deante taka właśnie może stać się Twoja łazienka – stonowana, poukładana, funkcjonalna i elegancka. Spraw, by wszelkie rytuały pielęgnacyjne stały się jeszcze przyjemniejsze.

Klasyczny i uniwersalny minimalizm kolekcji Agawa

Kolekcję armatury Agawa Deante, zaprojektowaną przez Marię Werenik, cechuje przede wszystkim użyteczność oraz ekskluzywny minimalizm. Produkty wyróżniają się formą zaprojektowaną z dbałością o każdy szczegół, a stworzone z ich udziałem gotowe kompozycje cieszą oko. Począwszy od ogólnego kształtu większych elementów aż po najdrobniejsze detale, całość jest perfekcyjnie dopracowana. Seria składa się z ośmiu rodzajów baterii – umywalkowych, wannowych, natryskowych oraz stworzonych z myślą o bidetach.

Minimalistyczne projekty uwzględniają ergonomię oraz nowoczesny styl akcesoriów. Artystka zaprojektowała je, wychodząc z założenia, iż najważniejsza jest intuicyjność użytkowania i estetyka formy. Nienachalne produkty o smukłych kształtach cechują zatem prostota oraz pomysłowość, każdy z nich jednak wyróżnia się drobnym szczegółem – na przykład asymetrycznym ułożeniem części konstrukcji.