AKTUALNOŚĆ

Ósmy odcinek „Kupione i co dalej?”. Produkty Deante w kuchni i łazience!

W niedzielę odbyła się premiera ósmego odcinka „Kupione i co dalej?” – popularnego magazynu poradnikowego, emitowanego na antenie Canal + Domo. Po raz kolejny mogliście w nim zobaczyć produkty od Deante. Nasza marka jest bowiem oficjalnym partnerem programu!

„Kupione i co dalej?”

W magazynie poradnikowym „Kupione i co dalej?” Marta Czerkies, projektantka wnętrz z wieloletnim doświadczeniem, podejmuje się projektowania wnętrz dla różnych inwestycji (zarówno w stanie deweloperskim, jak i tych zamieszkanych), pomaga swoim klientom w stworzeniu wnętrza dopasowanego do ich oczekiwań, wymagań i możliwości finansowych. Program cieszy się bardzo dużym uznaniem i zainteresowaniem – tak ze strony innych projektantów wnętrz, jak i wszystkich stojących przed wyzwaniem urządzenia wnętrza w nowym mieszkaniu. Dość powiedzieć, że w styczniu wystartował piąty sezon tej wyjątkowej serii!

Kobiece wnętrze

Wyzwanie postawione przed Martą było nieco inne niż to, z którym mierzyła się w poprzednich dwóch odcinkach. Tym razem utalentowana projektantka i jej zespół podjęli się remontu nie dopiero co kupionego lokum, a takiego, w którym właścicielka – Monika – już mieszka. Bohaterka dzisiejszego odcinka poprosiła o remont generalny i stworzenie nowego wnętrza od podstaw.

Jakie były oczekiwania Moniki wobec efektu końcowego? Po pierwsze – marzyła o wnętrzu utrzymanym w pastelowych, stonowanych, ciepłych, kobiecych barwach. Po drugie – bohaterka odcinka uwielbia gotować i eksperymentować z nowymi przepisami w kuchni. Strefa kuchenna powinna być zatem otwarta i połączona z salonem, w którym elementem obowiązkowym jest wygodna kanapa. Wreszcie po trzecie – w łazience Monika chciałaby zrezygnować z wanny na rzecz prysznica.

Jak prezentuje się efekt końcowy? Naszym zdaniem – rewelacyjnie. Mieszkanie zaprojektowane przez Martę jest efektowne, designerskie i niesamowicie przytulne.

Łazienkowy kontrast z Deante w roli głównej

W łazience, w której nie mogło zabraknąć produktów Deante, Marta zastosowała bardzo ciekawy zabieg. Pastelowy, stonowany i kobiecy charakter wnętrza został bowiem przełamany za pomocą kontrastujących, czarnych elementów, które nadają kompozycji elegancji i szyku. Dzięki wykorzystaniu produktów Deante z serii Jasmin (bateria umywalkowa oraz deszczownica), Kerria Plus (drzwi i ścianka prysznicowa) całość prezentuje się niezwykle spójnie i widowiskowo. Dopełnieniem całości są efektowna nablatowa ceramiczna umywalka Peonia oraz liczne akcesoria, m.in. uchwyty czy półka, które jeszcze mocniej podkreślają walory całości.

Zerknijcie jeszcze na kuchnię. My jesteśmy nią zachwyceni – tym bardziej, że „sercem” funkcjonalnej strefy zmywania są biały ceramiczny zlewozmywak Sabor Bianco oraz praktyczna złota bateria Silia z wyciąganą wylewką!

Ekscytująca przygoda

Produkty Deante w „Kupione i co dalej?” mogliście zobaczyć w trzech odcinkach magazynu – szóstym, siódmym oraz ósmym. To była dla nas niezwykle ekscytująca przygoda. Czujemy dumę i ogromną satysfakcję, że nasze produkty znalazły się w tak spektakularnych wnętrzach. Jesteśmy przekonani, że będą służyć i cieszyć oko przez wiele, wiele lat!

Choć za nami ostatni odcinek „Kupione i co dalej?” z produktami Deante, to bynajmniej nie oznacza to końca naszej ekscytującej telewizyjnej przygody. Wkrótce opowiemy Wam więcej o kulisach „Kupione i co dalej?” – pokażemy Wam materiał „making of” z planu i kilka bardzo interesujących wypowiedzi tak ze strony Marty, jak i ekipy nadzorującej powstawanie programu!